Mauro Icardi 3 Kadınla Birlikte Yakalandığı Çapkınlık Gecesinde Kafasını Araca Çarpıp Şapkasını Çaldırdı!

Galatasaray’ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi gündem olmaya devam ediyor. Son olarak eşi ve menajeri Wanda Nara ile barışan Mauro Icardi, Kasımpaşa galibiyeti gece kulübünde eğlenerek kutladı. Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi 3 kadınla Kuruçeşme’de çapkınlık turunda kameralara yakalandı.

Galatasaray taraftarının sevgilisi Mauro Icardi, rekor kırdıkları Kasımpaşa karşılaşması sonrasında objektiflere yakalandı.

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre Mauro Icardi Kuruçeşme’de çapkınlık turunda objektiflere yakalandı. Görüntülenmemek için taktik yapan Icardi’nin çabası yeterli olmadı.

Kasımpaşa karşısında gol atamasa da takımı galip gelen Icardi, Kuruçeşme’de bir mekanda eğlendi. Yanında 3 kadınla birlikte görüntülenen Arjantinli golcü sabaha kadar eğlendi.

Basın mensuplarının dışarıda olduğu öğrenen Icardi, birlikte eğlendiği 3 kadın mekandan çıktıktan yarım saat sonra korumalar eşliğinde aracına doğru yöneldi.

VIP aracına doğru hızlı adımlarla giden Icardi kafasını araca çarparak şapkasını düşürdü. Bunu fırsat bilen bir Galatasaray taraftar ise şapkayı alarak oradan kaçtı.

Yaşanan bu olayların ardından ise tüm gözler Wanda Nara’ya çevrildi. Mauro Icardi – Wanda Nara ilişkisinde neler olacağını merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir